O nás

Profil našej spoločnosti vytvára dopravné zameranie na vývoz, dovoz, prevoz materiálu, ako aj odvoz a likvidáciu odpadu. Naša spoločnosť ďalej realizuje predaj a dovoz sypkých materiálov ako je štrk, piesok, makadam, zemina a pod. Zároveň sa zaoberáme arboristickými prácami, rizikovým pílením stromov s možnosťou odvozu odpadu. Špecializujeme sa na práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Zastrešujeme komplexný servis v oblasti zemných, výkopových a demolačných prácach.

 

Naša spoločnosť, ktorá sa zaoberá odvozom stavebného, objemného a biologicky rozložiteľného odpadu, ako aj prevozom a dovozom tovaru, sa rozhodla neignorovať situáciu s nelegálnymi skládkami a odpadmi. Kedže jednou z našich činností je práve odvoz Vášho odpadu, cítime istú zodpovednosť. Rozhodli sme sa pravidelne uskutočňovať výjazdy do prírody za účelom likvidácie odpadov a zbavovať tak naše lesy nelegálnych skládok.

Zároveň sa snažíme prispievať a podporovať projekty, ktoré sa snažia čeliť problémom so životným prostredím a ekológiou.