O našej spoločnosti

Profil našej spoločnosti vytvára dopravné zameranie na odvoz, dovoz, prevoz materiálu, ako aj odvoz a likvidácia odpadu. Naša spoločnosť ďalej realizuje dovoz sypkých materiálov ako je štrk, piesok, makadam, zemina a pod.

Sme spoločnosť špecializovaná na služby akými sú, arboristika, pílenie stromov, výrub stromov stromolezeckou technikou, s možnosťou odvozu odpadu. Zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o Vaše stromy a zeleň. Špecializujeme sa na práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou.

Zastrešujeme kompletný servis v oblasti stavebníctva, zemné výkopové práce, búracie práce, demolačné práce, minibáger.

Naša spoločnosť, ktorá sa zaoberá odvozom stavebného odpadu, objemného odpadu a biologicky rozložiteľného odpadu, ako aj prevozom a dovozom tovaru, sa rozhodla neignorovať situáciu s nelegálnymi skládkami a odpadmi. Kedže jednou z našich činností je práve odvoz Vášho odpadu, cítime istú zodpovednosť. Rozhodli sme sa pravidelne uskutočňovať výjazdy do prírody za účelom likvidácie odpadov a zbavovať tak naše lesy nelegálnych skládok.

Zároveň sa snažíme prispievať a podporovať projekty, ktoré sa snažia čeliť problémom so životným prostredím a ekológiou.